Wszystko mogę w tym, który mnie wzmacnia, w Chrystusie. (Flp.4.13)

Naszą pasją jest zdrowie, które zaczyna się i kończy we wzajemnej miłości. Zapraszamy do jaglanej podróży!

Pragniemy dostarczać wam treści, które sprawią, że wasze wybory będą zdrowsze, a droga do zdrowia zwrócona ku poszukiwaniu wewnętrznej równowagi.

Marek Zaremba

dietoterapeuta
Jestem dyplomowanym dietoterapeutą i specjalistą medycyny komórkowej oraz terapeutą I stopnia medycyny św. Hildegardy. Piszę książki, jestem autorem bloga gotujzdrowo.com i prowadzę turnusy postu jaglanego połączonego z rekolekcjami i wspólnym gotowaniem! Pasjonuję się fotografią kulinarną i robiąc zdjęcia zastanawiam się często, co bardziej lubię robić… gotować, jeść, czy fotografować?

Mery Jabłońska

Redakcja
leworęczna bielszczanka, ze skłonnością do częstego uśmiechania, z ciągłą energią i chęcią poznawania, działania, spotykania. Absolwentka pierwszego stopnia architektury wnętrz na śląskiej politechnice oraz studiów magisterskich krakowskiego asp. Zainteresowana rzeczami niepospolitymi, aktywowaniem dobra, projektowaniem środowiska wokół, wizualizacją pomysłów, podróżami małymi i dużymi, piciem gorącego kakao. Kolekcjonerka spotkań, dźwięków, obrazów, uśmiechów i rozmów. Autorka projektu: ”towarzywsko”.

Joanna Wołąkiewicz

Redakcja
Już nie bielszczanka, ale zawsze góralka. Fanka przechadzek na wysokościach. Studentka dietetyki, pragnąca leczyć tych, najbardziej wygłodniałych zdrowia. Od niedawna, miłośniczka kulinarnych eksperymentów. Uwielbiająca wolne poranki, długie krzątanie się po kuchni i niekończące się śniadania- przepełnione radosnym gwarem najbliższych. Robiąca wszystko w biegu, zarażająca plenerową aktywnością. Zainspirowana każdym dniem i uśmiechem!