Etap 3 - Nakarm ciało i duszę

____________

Kiedy Twój organizm domaga się uwagi - nie zwlekaj! Gdy ciało daje wyraźne znaki, krzyczy wręcz o pomoc - nie czekaj do jutra.
Wypadające włosy, słabe paznokcie, sucha skóra czy obrzęki to wyraźne objawy stresu oraz życia w kulturze pędu. Przede wszystkim jednak są to symptomy niewłaściwego odżywiania.
Na czynniki industrialne wpływu nie posiadamy, natomiast swojemu ciału oraz duszy możemy zaserwować kojący balsam.
Nie zapominaj, że Hashimoto to choroba autoimmunologiczna, dlatego musisz zadbać o wnętrze – miejsce, w którym odbywa się bitwa o Twoje zdrowie.
 
Wprowadzenie adekwatnej diety, zadbanie o odpowiednia gospodarkę tłuszczową, eliminacja produktów toksycznych oraz aktywność fizyczna mogą diametralnie zmienić Twoje samopoczucie.
W świecie, w którym coraz więcej jest zanieczyszczeń warto zwrócić uwagę na to czym się karmimy. Wprowadź do swoje diety zioła, które zregenerują skórę. Znajdź codziennie czas na modlitwę, która ukoi Twoje serce. Najwyższa pora przewartościować życie i skupić się na tym co naprawdę ważne. Dobierz produkty spożywcze tak aby służyły Twojemu zdrowiu. Nie zatruwaj się. Odstaw cukier, kawę. Ucieknij od pośpiechu i nie stawaj więcej do walki z czasem.
Każdego dnia znajdź chwilę na filiżankę herbaty, ulubioną książkę i rozmowę z bliskimi. Celebruj te momenty i bądź w nich prawdziwie obecny. Pokochaj ludzi, którzy Cię otaczają, a także osobę zza lustra.
Codziennie dziękuj i nie zapominaj, że w aptece Pana Boga znajdziesz remedium na każde schorzenie.